Керівництво

Воронов Сергій Павлович Директор департаменту

 

097-512-04-04

063-353-52-62

Бакланова

Марина Леонідівна

Заступник директора департаменту   bml@ukr.net 54-36-64
Шадловський

Максим Володимирович

Заступник директора департаменту 54-39-56
Бєлов

Богдан Олександрович

Заступник директора департаменту  belov_bogdan@ukr.net 36-00-07

 

 

 

Степко

Євгеній Петрович

Нач. управління освіти

stepkoep@ukr.net

37-05-75

 

Тетьора

Ірина Анатоліївна

Заст. нач. управ. освіти – нач. відділу навч.-методичної роботи  tetjora2008@ukr.net 37-23-68

 

Шепецька

Валентина Петрівна

Начальник управління культури 36-00-06

 

Шатайло Олена Володимирівна Заступник начальника управління культури 37-22-82
Норовкова

Тамара Михайлівна

Головний спеціаліст управління культури 36-00-06
Скворцов

Павло Олегович

Заступник начальника управління-начальник відділу фізкультури і спорту 54-37-92
Чуднівець

Наталія Олександрівна

Головний спеціаліст з питань діловодства та роботи з документами

uprosv@2upost.com

37-33-86
Ярова

Ірина Володимирівна

Секретар-друкарка

uprosv@2upost.com

37-33-86
Депутат Анатолій Віталійович Нач. відділу виховної роботи та соц. захисту   avdeputat@gmail.com 37-23-68

 

Зубенко

Оксана Миколаївна

Головний спеціаліст управління освіти  danz_guon@ukr.net 37-22-82
Доценко

Любов Григорівна

Завідувач сектору  дошкільної  освіти  doshkilya@ukr.net 37-83-55

 

Євчак

Надія Володимирівна

Головний спеціаліст сектору дошкільної  освіти  doshkilya@ukr.net 37-83-55
Байда

Ніна Миколаївна

Головний спеціаліст

управління освіти

54-36-64
Чорномор

Людмила Валентинівна

Головний спеціаліст управління культури 36-00-06
Нищик

Тетяна Юріївна

Головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю

n_t_y@ukr.net

 

54-49-93

 

Ганджа Вікторія Василівна Начальник відділу планування, бух. обліку  та звітності 37-22-30
Компанієць

Інна Миколаївна

Заст. начальника відділу планування, бух. обліку  та звітності  inna_1976@ukr.net 37-22-30
Надюк

Роман Миколайович

Головний спец. відділу планування, бух. обліку та звітності   romanadyk@ukr.net 37-22-30
Нашкородова

Інна Михайлівна

Бухгалтер

Nyushechka15@mail.ru

37-22-30
Хотіна

Олена Олександрівна

Завідувач сектору юридичної роботи 37-54-78

 

Юрко

Ірина Володимирівна

Головний спеціаліст 37-54-78
Орел Олена Анатоліївна Завідувач  сектором кадрової роботи 54-39-56
Деханова

Валентина Олександрівна

Головний спеціаліст сектору 54-39-56
Козирь

Віталій Вікторович

Начальник відділу національно-патріотичного виховання 0976709478
Орел

Олег Іванович

Інженер-спеціаліст І категорії з охорони праці централізованої групи обслуговування департаменту 37-23-68